Aikido Aikikai Asociacija Aidas. Aikido treniruotės, seminarai, stovyklos vaikams ir suaugusiems. Aikido straipsniai, demonstracijos, galerija.

Naujienos


Formuojamos naujos vaikų, jaunimo ir suaugusių grupės

Mūsų kredo:"Visapusiškai harmoningos asmenybės formavimas per intensyvų ir gilų Aikido techninio arsenalo įsisavinimą, puoselėjant geranorišką atmosferą ir pagarbą partneriui".

*Daugelio metų patirtis ir profesionalumas
*Aukščiausia instruktorių kvalifikacija
*Salės patogiose miesto vietose
*Atskiros grupės vaikams, jaunimui ir suaugusiems
*Galimybė sudaryti lankstų treniruočių grafiką ir treniruotis kasdien
*Kasmetiniai tarptautiniai seminarai ir atestacijos
*Stovyklos-seminarai gamtoje
*Treniruotės su ginklais

Aikido mokyklos "Aidas" mokymo metodika ir atestacinė sistema yra oficialiai pripažinta pasaulinio Aikido centro, Hombu dodzio, Tokijus, Japonija

Aikido mokyklos "Aidas" instruktorių kvalifikacija yra patvirtinta Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos vyriausybės

Informacinis telefono numeris 861618218

Informacija ir patarimai norintiems pradėti lankyti Aikido užsiėmimus

 

2015-09-01
Šio sezono naujiena - galimybė lankyti Aikido užsiėmimus tėveliams ir vaikams tuo pačiu metu

Nuo sekančios savaitės, jau bus galimybė atvykti į Aikido užsiėmimus kartu vaikams ir tėveliams. Lietuvos Edukologijos Universiteto patalpose, esančiose Studentų g. 39,  tuo pačiu metu, antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 18.00 valandos, bus renkami naujokai į vaikų ir suaugusių grupes. Užsiėmimai vyks skirtingose salėse. Registruokitės tel 861618218 arba rašykite info@aikido-aidas.lt

2015-09-01
Aikido Klaipėdoje ir Palangoje

Jau šiam sezonui formuojamos naujos vaikų, jaunimo ir suaugusių grupės Klaipėdoje ir Palangoje. Džiaugiamės ir linkime sėkmės. Tvarkaraštį galite pasižiūrėti čia.

2015-08-24
Artėjant naujam sezonui!!!

Džiaugiamės artėjančiu nauju sezonu ir skubame pranešti, jog užsiėmimų tvarkaraštis įsigalios suaugusių grupėse nuo rugpjūčio 31 dienos (pirmadienio), o vaikų ir jaunimo grupėse nuo rugsėjo 2 dienos (trečiadienio). Linkime visiems gerai ir turiningai užbaigti vasarą.

2015-08-13
Takeshi Kanazawa, 7 Danas, AIKIKAI Hombu Dodzio seminaras

Rugsėjo 6 - 8 dienomis Vilniuje vyks shihano Takeshi Kanazawa, 7 danas AIKIKAI Hombu Dodzio seminaras. Seminarą organizuoja LAARF. Seminaras vyks Viršuliškėse, sporto komplekse "Sportima", Ąžuolyno g. 5.
09.06 d. - 19:30 val.
09.07 d. - 11:00 val. 19.30 val.
09.08 d. - 11:00 val.; 19:30 val.

2015-07-27
Sveikinimai!!!

Sveikinu visus "Aido" narius su aštuntuoju mūsų organizacijos gimtadieniu. Per šiuos metus buvo nuveikta daug darbų, turėta džiugių, įdomių ir pamokančių akimirkų. Iš saujelės entuziastų, tiksliau 6 žmonių, mokykla pavirto nemaža organizacija turinčia savo istoriją ir tradicijas. Šiuo metu visose vaikų ir suaugusių grupėse užsiiminėja apie 400 žmonių. Dėkojame visiems "Aido" nariams už ištvermę, pozityvumą ir pasiryžimą siekti meistriškumo nelengvame Aikido kelyje.
Šia proga norėtusi pacituoti O'sensėjaus, Aikido įkūrėjo Morihėjaus Uesibos žodžius: "Nuoširdžiai praktikuokite Taikos Meną (Aikido) ir neharmoningos mintys ir veiksmai natūraliai išnyks iš jūsų gyvenimo. Turi likti vienintelis troškimas, tai noras vis daugiau ir daugiau tobulėti Kelyje."
Mokyklos vadovas Mantas Puodžiūnas

2015-07-23
Suaugusių stovykla-seminaras Pervalkoje

Paskutinį rugpjūčio savaitgalį, nuo 28 iki 30 dienos, Pervalkoje vyks suaugusių stovykla-seminaras. Stovyklą ves mokyklos vadovas Mantas Puodžiūnas, 4 Danas. Stovykloje gali dalyvauti visi nepriklausomai nuo patirties ir pasiruošimo. Daugiau informacijos apie stovyklą galite rasti čia.

2015-07-21
Užsiėmimų tvarkaraštis

Vasaros metu visos vaikų ir jaunimo grupės atostogauja ir ilsisi po daugybės įspūdžių patirtų stovyklose ir įtampos ruošiantis ir laikant Aikido egzaminus. Tvarkaraštis bus atnaujintas paskutinę rugpjūčio savaitę, o treniruotės prasidės visose salėse nuo rugsėjo 2 dienos.

2015-06-08
Pasibaigus stovyklai Pervalkoje

Kviečiame pasižiūrėti nuotraukų iš antrosios suaugusių stovyklos-seminaro Pervalkoje. Atsiliepimus galite išgirsti tiesiogiai iš dalyvių salėje arba paskaityti čia. Nuotraukas rasite čia.

2015-05-20
Seki Siodzi sihano seminaras Lenkijoje

Gegužės pradžioje "Aido" nariai dalyvavo tarptautiniame seminare Lenkijoje. Seminaro svečias buvo Aikido Hombu Dodzio sihanas Seki Siodzi, 8 danas. Kaip ir visuose seminaruose stebino meistro susitelkimas, nuoširdumas ir atvirumas. Užsiėmimai vyko puikiame sporto komplekse pritaikytame Budo praktikai. Per tris dienas įvyko aštuonios treniruotės, pirma iš kurių prasidėdavo nuo 6.30 val. Daugelis mūsų komandos narių turėjo galimybę asmeniškai pajausti tokio aukšto lygio sensėjaus technikos ypatumus. Nuotraukas iš kelionės galite pasižiūrėti čia.

Naujienų archyvas

LT EN