Aikido Aikikai Asociacija Aidas. Aikido treniruotės, seminarai, stovyklos vaikams ir suaugusiems. Aikido straipsniai, demonstracijos, galerija.

Naujienos


Formuojamos naujos vaikų, jaunimo ir suaugusių grupės

Mūsų kredo:"Visapusiškai harmoningos asmenybės formavimas per intensyvų ir gilų Aikido techninio arsenalo įsisavinimą, puoselėjant geranorišką atmosferą ir pagarbą partneriui".

*Daugelio metų patirtis ir profesionalumas
*Aukščiausia instruktorių kvalifikacija
*Salės patogiose miesto vietose
*Atskiros grupės vaikams, jaunimui ir suaugusiems
*Galimybė tėveliams ir vaikams treniruotis tuo pačiu metu vienoje salėje
*Lankstus treniruočių grafikas
*Kasmetiniai tarptautiniai seminarai ir atestacijos
*Tradicinės vasaros ir dienos stovyklos gamtoje
*Treniruotės su ginklais

Aikido mokyklos "Aidas" mokymo metodika ir atestacinė sistema yra oficialiai pripažinta pasaulinio Aikido centro, Hombu dodzio, Tokijus, Japonija

Aikido mokyklos "Aidas" instruktorių kvalifikacija yra patvirtinta Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos vyriausybės

Aikido mokyklos "Aidas" vaikų ugdymo programa yra akredituota neformaliojo vaikų švietimo programa ir lankantiems čia Aikido užsiėmimus skiriamas NVŠ mokinio krepšelis

Informacinis telefono numeris 861618218

Informacija ir patarimai norintiems pradėti lankyti Aikido užsiėmimus

2017-09-02
Now Japan festivalis - kviečiame

Ateinantį savaitgalį, rugsėjo 9 ir 10 dienomis, Litexpo rūmuose vyks kasmetinis japonų šiuolaikinės ir tradicinės kultūros festivalis. Mūsų mokyklos nariai šiame festivalyje ves atviras pamokas, Aikido pristatymus ir dalyvaus atidarymo ceremonijoje. Kviečiame susidomėjusius sekantį savaitgalį į Now Japan festivalį.

2017-09-01
Sveikinimai !!!

Sveikiname Aikido mokyklos "Aidas" mokytojus ir narius su naujojo sezono pradžia. Linkime neblėstančios energijos ir naujo pažinimo džiaugsmo Aikido kelyje. Atnaujintą tvarkaraštį galite pasižiūrėti čia.

2017-08-20
Aikido pamokos Botanikos sode

Rugpjūčio 26 dieną VU botanikos sode Kairėnuose vyks įdomus ir turiningas renginys Žvalumo dienos. Programa labai įvairi ir vieta neeilinė. Kviečiame apsilankyti, o jei norite išbandyti kas yra Aikido rasite mūsų mokyklos instruktorius 7 aikštelėje. Atviros Aikido pamokos suaugusiems ir vaikams.

2017-08-10
Artėjant naujam sezonui

Nors dar liko laiko poilsiui, bet jau skelbiame, jog suaugusių grupės pradeda naują sezoną nuo rugpjūčio 28 dienos, o vaikų grupės nuo rugsėjo 4 dienos. Naujus tvarkaraščius galite pasižiūrėti čia. Jei turite klausimų dėl naujai renkamų grupių skambinkite mums tel. 861618218 arba rašykite info@aikido-aidas.lt.

2017-07-12
Vasaros stovyklos

Jau baigėsi vaikų ir jaunimo vasaros stovyklos ir egzaminai. Šiais metais jose sudalyvavo apie 140 vaikų. Nors orai šiemet nelepino stovyklautojų, tikimės, jog visi vaikai ne tik patobulino savo techninį arsenalą, bet ir turėjo galimybę arčiau prisiliesti prie gyvos gamtos pasaulio, pabandyti kitokią mitybą, artimiau pabendrauti su savo mokytojais, išbandyti save įvairiose rungtyse bei žaidimuose. Sveikiname visus laikiusius egzaminus. Nuotraukas neužilgo galėsite pasižiūrėti mūsų galerijoje.
Dėkojame Vilniaus miesto savivaldybei šiais metais parėmus mūsų mokyklą  ir skyrus finansavimą vasaros stovyklos organizavimui.

2017-05-29
Dėmesio!!! Renkama nauja vasaros grupė vaikams ir jaunimui

Naujiena mūsų mokyklos tvarkaraštyje!!! Nuo birželio 5 dienos renkama nauja vaikų ir jaunimo grupė. Treniruotės vyks visą vasarą Lietuvos edukologijos universitete antradieniais ir ketvirtadieniais 17.00 - 18.00 val. Registruokitės telefonu 861618218 arba rašykite info@aikido-aidas.lt. Praleiskime vasarą judėdami kartu!!!

2017-05-22
Kelionė ir seminaras Irkutske

Praėjusį savaitgalį Irkutske įvyko Vadimo Gračiovo Aikido seminaras. Į šį renginį buvo pakviestas Aikido mokyklos "Aidas" vadovas Mantas Puodžiūnas. Seminarą organizavo Koinobori dodzio filialas Irkutske. "Puiki seminaro atmosfera, atviri žmonės, norintys mokytis ir tobulėti. Dėkoju savo draugams ir kolegoms iš tolimo Baikalo krašto už nuostabias akimirkas ir bendravimą. Tikiuosi aplankyti šį kraštą su mūsų mokyklos komanda būsimuose seminaruose." - Mantas Puodžiūnas. Nuotraukas iš kelionės rasite čia.

2017-04-03
Junkitės!!! Aikido dienos stovykla vaikams jau sekančią savaitę!!!

Aikido mokykla "Aidas" organizuoja velykinę vaikų dienos stovyklą. Stovykla vyks balandžio 10 - 14 dienomis Lietuvos edukologijos universitete Studentų g. 45. Priimami visi vaikai ir turintys Aikido treniruočių stažą, ir neturintys patirties. Penkios dienos kupinos judesio, žaidimų, ekskursijų, draugų ir džiugių akimirkų. Plačiau apie šią stovyklą galite pasižiūrėti čia.
Jei turite klausimų galite susisiekti su mumis tel 860482890 arba parašykite mums info@aikido-aidas.lt

2017-03-10
Seminaras ir atestacija

Praėjusį savaitgalį mūsų mokykla organizavo atestacinį Vadimo Gračiovo seminarą. Seminaras praėjo puikiai, sulaukėme gerų atsiliepimų kaip iš savo mokyklos narių taip ir iš atstovų iš kitų klubų. Seminare sudalyvavo apie 90 žmonių. Tame tarpe svečiai iš Marijampolės, Visagino, Šiaulių, Rygos bei Maskvos. Tradiciškai seminarą vainikavo egzaminai. Egzaminų komisijos sprendimu visi kandidatai sėkmingai ir kokybiškai išlaikė atestaciją. Šių egzaminų metu 1 dano (juodo diržo) egzaminą išlaikė Marijampolės klubo vadovas Giedrius Baliūnas ir Gražvydas Skinderis, 2 dano egzaminą - Mokyklos mokytojas Algis Daugmaudis. Dėkojame visiems prisidėjusiems prie seminaro organizacijos ir puikios darbinės atmosferos sukūrimo. Nuotraukas iš seminaro galite pasižiūrėti čia.

2017-02-08
Registracija į atestacinį seminarą

Kovo 3 - 5 dienomis vyks Vadimo Gračiovo, 6 danas Koinobori dodzio, atestacinis seminaras. Seminarą organizuoja Aikido mokykla Aidas. Seminare gali dalyvauti visi norintys nepriklausomai nuo amžiaus ir pasiekimų. Būtina išankstinė registracija.
Vieta: Vilnius, Ąžuolyno g. 5
Laikas: kovo 3 d.(penktadienis) 19.30 - 21.00 val.
kovo 4 d. (šeštadienis) 10.00 - 11.30; 19.00 - 20.30 val.
kovo 5 d. (sekmadienis) 10.00 - 11.30; 18.00  - 19.00 val., 19.00 - egzaminai.
Registracija: info@aikido-aidas.lt. Tel. 861618218.

Nuotraukas iš praėjusių seminarų galite pasižiūrėti čia.

2017-01-08
2017 metų kalendorinis renginių planas

Kviečiame susipažinti su Aikido mokyklos Aidas renginių planu 2017 metams. Plačiau galite pasižiūrėti čia.

2017-01-02
Naujas sezonas prasideda jau greitai

Pirmasis šių metų užsiėmimas suaugusiems įvyks šį trečiadienį LEU salėje pagal įprastą tvarkaraštį. Vaikų grupėse užsiėmimai visose salėse prasideda nuo pirmadienio, sausio 9 dienos. Iki greito susitikimo

2016-12-26
Su šventėmis!!!

Sveikiname su šv. Kalėdom ir artėjančiais Naujais metais. Tegu šios šventės primena mums apie kiekvienos akimirkos grožį ir trapumą. Svarbūs ne tik didieji tikslai, bet ir paprastos gyvenimo smulkmenos. Mylėkime, džiaukimės ir būkime kartu ateinančiais metais.

2016-11-27
Gruodžio mėnesio renginiai

Artėjant paskutiniam šių metų mėnesiui, norime priminti apie ateinančius renginius.
Gruodžio 2 d. 19.00 val.  10 kiu egzaminas vaikams. Vyks LEU salėje.
Gruodžio 3 - 4 d. atestacinis vaikų seminaras ir egzaminai. Smulkiau galima sužinoti pas savo instruktorius.
Gruodžio 10 - 11 d. išvyka į tarptautinį seminarą Varšuvoje. Seminarą veda Mitsuteru Ueshiba, Aikikai Hombu Dojo cho.
Gruodžio 17 d. naujametinis visų vaikų ir jaunimo grupių renginys Superfly arenoje. Apie dalyvavimo sąlygas galite sužinoti savo grupėse.
Gruodžio 17 - 18 d. atestacinis seminaras ir egzaminai Marijampolės Aikido mokykloje Aikivaras.
Gruodžio 19 - 22 d. KANGEIKO arba intensyvi treniruočių savaitė visose grupėse.
Gruodžio 22 d. 19.30 val. šiltas ir draugiškas susitikimas palydint praėjusius metus. Kviečiami visi ir aktyviai besitreniruojantys ir šiuo metu darantys pertrauką.
Gruodžio 23 d. - sausio 8 d.
atostogos vaikų grupėse.
Gruodžio 23 d. - sausio 3 d.
užsiėmimų nebus suaugusių grupėse.

2016-11-06
Atestacinis seminaras

Lapkričio 26 - 27 dienomis Vilniuje LEU salėje, Studentų g. 39, vyks suaugusių narių atestacinis seminaras. Seminaro dienotvarkė:
šeštadienis - 11.00 - 12.30 val.; 16.00 - 17.30 val.
sekmadienis - 11.00 - 12.30 val.; 12.30 - egzaminas.
Dalyvauti seminare gali visi norintys. Egzaminą laiko tie, kas turi savo mokytojo rekomendaciją laikyti 6, 5, 4 kyu egzaminus. Būtina išankstinė registracija savo grupėse. Seminarą veda Aikido mokyklos "Aidas" vadovas Mantas Puodžiūnas 4 dan Aikido Aikikai.

2016-10-19
Aikido festivalis Vilniuje

Šį sekmadienį, spalio 23 dieną, Mykolo Romerio Universitete centrinių rūmų sporto salėje, vyks Aikido festivalis.
Festivalio pradžia 15.00 val. Adresas: Ateities g. 20. Renginys nemokamas.

2016-10-12
Aikido dienos stovykla vaikams

Artėjant rudens atostogoms skubame pranešti, jog nuo spalio 31 iki lapkričio 4 dienos bus organizuojama vaikų Aikido dienos stovyklėlė. Stovykla vyks Lietuvos Edukologijos Universitete, Studentų g. 39. Dalyvauti gali visi norintys nepriklausomai nuo fizinio pasiruošimo. Esame paruošę įdomią programą - vaikai daug žais, keliaus ir treniruosis. Daugiau apie stovyklos sąlygas galite pasižiūrėti čia.

2016-09-04
Japonų kultūros festivalis Alytuje

Šį savaitgalį Alytuje vykstančiame 5-ajame bonsai ir Japonijos kultūros festivalyje mūsų mokyklos nariai pristatė Dzūkijos gyventojams Aikido. Per dvi dienas buvo atliktos dvi demonstracijos, Aikido intarpas per atidarymo ceremoniją bei daugybė pokalbių apie Aikido, jos naudą šiuolaikiniam žmogui. Ir pasirodymai, ir mūsų narių Aikido pristatymai buvo labai palankiai įvertinti Jo Ekscelencijos Japonijos ambasadoriaus Lietuvoje pono Toyoei Shigeeda, renginio organizatorio ir autoriaus Kęstučio Ptakausko bei kitų iš Japonijos atvykusių meno atstovų. Per penkis, šio renginio egzistavimo metus, susiformavo labai draugiški ir turiningi santykiai su kovos menų ir japonų kultūros atstovais iš Lietuvos ir kitų šalių.

2016-08-22
Naujo sezono pradžia

Jau tradicija tampanti, Aikido stovykla paskutinį vasaros savaitgalį įvyks Pervalkoje ir pažymės naujojo sezono pradžią. Treniruotės miesto salėse prasidės nuo rugsėjo 1 dienos suaugusiems ir nuo rugsėjo 2 dienos vaikų grupėse. Atnaujintą tvarkaraštį galite pasižiūrėti čia.

2016-07-24
Jubiliejinis Aikido seminaras

Birželio pradžioje Vilniuje įvyko Aikido mokyklos "Aidas" 10 mečiui paminėti skirtas tarptautinis seminaras. Seminarą vedė aukščiausios kvalifikacijos šihanas (mokytojas) Seki Shoji, 8 danas, Hombu Dodzio, Japonija. Taip pat mus pasveikinti atvyko ilgamečiai draugai ir kuratoriai iš Maskvos Marina Karpova, 6 danas, Koinobori Dodzio ir Vadim Gračiov, 6 danas, Koinobori Dodzio su dideliu būriu mokinių. Džiaugiamės, kad šis seminaras pritraukė daug mūsų mokyklos mokinių, kurie yra išsibarstę po Lietuvą ir Europą ir galėjome visi kartu pasimokyti ir tobulėti. Nuotraukas iš seminaro galite pasižiūrėti čia.

2016-05-25
Atnaujinta GALERIJA

Kviečiame pasižiūrėti atnaujintą GALERIJĄ. Joje akimirkos iš paskutinio atestacinio Vadimo Gračiovo, 6 danas Aikido Koinobori Dojo, seminaro ir iš tarptautinio Shoji Seki sensėjaus, 8 danas Aikido Hombu Dojo, Tokijus, seminaro Maskvoje. Nuotraukas atrasite čia.

2016-05-16
Pirmieji egzaminai Klaipėdos filiale

Sveikiname Klaipėdos filialo narius, šį savaitgalį sėkmingai išlaikiusius savo pirmuosius Aikido egzaminus. Puikus egzaminas, puikus pasiruošimas ir atmosfera. Linkime mokytojui Justui ir visai grupei tolimesnio tobulėjimo ir pasiekimų Aikido kelyje.

2016-04-09
Sveikinimai!!!

Sveikiname Aikido mokyklos "Aidas" narius sėkmingai išlaikiusius egzaminus praėjusio atestacinio seminaro metu. Džiaugiamės pasiekimais ir linkime tolimesnio tobulėjimo.

2016-03-26
Su Šv. Velykom!!!

Visus Aikido mokyklos "Aidas" narius ir jų artimuosius sveikiname su Šv. Velykom. Tegu šios šventės užpildo mus pavasario džiaugsmu, viltim ir šiluma.

2016-03-13
Dieninė vaikų Aikido stovykla pavasario atostogų metu

Kovo 21 - 25 dienomis organizuojama dieninė vaikų ir jaunimo Aikido stovykla. Stovykloje dalyvauti gali 7 - 15 metų amžiaus vaikai nepriklausomai ar turi Aikido treniruočių patirties ar ne. Visa informacija apie dieninę Aikido stovyklą rasite čia.

2016-03-08
Su pavasario švente brangios moterys ir merginos

Brangios moterys ir merginos, sveikiname jus ir džiaugiamės jumis. Tegul pavasaris kuo greičiau nusidažo pačiomis ryškiausiomis ir nuostabiausiomis jums dovanotų gėlių spalvomis.

Kviečiame visas moteris ir merginas prisijungti prie mūsų Aikido užsiėmimuose. Kovo mėnesį pradedama formuoti tik jums skirta dieninė moterų grupė!!!
Užsiėmimai vyks LEU Aikido salėje, Studentų g. 39. Registruotis galite paštu info@aikido-aidas.lt arba tel. 8 616 18218. Laukiame jūsų bandomojoje treniruotėje.
Apie tai, ar tinka moterims Aikido, galite pasiskaityti čia.
Patarimus norintiems pradėti galite pasiskaityti čia.

2016-03-03
Kasmetinis atestacinis seminaras

Vadimo Gračiovo, 6 Danas, Koinobori Dodzio, atestacinis seminaras šiais metais vyks balandžio 1 - 3 dienomis sporto centre "Sportima", Ąžuolyno g. 5, Viršuliškėse.
Seminaro tvarkaraštis:
balandžio 1 d. (penkt.)  19.30 - 21.00 val.
balandžio 2 d. (šešt.)    10.00 - 11.30 val.; 19.00 - 20.30 val.
balandžio 3 d. (sekm.)  10.00 - 11.30 val.; 18.00 - 19.00 val.
Registruotis į seminarą galite parašydami info@aikido-aidas.lt
Mokyklos nariai registruojasi į seminarą bei egzaminą savo grupėse.

Nuotraukas iš praėjusių seminarų galite pasižiūrėti čia.

2016-02-10
Nuoširdžiai dėkojame!!!

Dėkojame visiems už palaikymą ir kviečiame paremti Aikido mokyklą "Aidas" pervedant 2 procentus nuo pajamų mokesčio už 2015 metus. Kaip ir kiekvienais metais, šios lėšos bus panaudotos mokyklos plėtrai ir 2016 - ų metų svarbiausių renginių organizavimui. Paramą galima skirti iki šių metų gegužės 1 dienos. Kokiu būdu galima skirti paramą galite pasižiūrėti ČIA.

2016-01-03
Užsiėmimų pradžia

Nuo sausio 4 dienos visose salėse prasideda Aikido praktika.

2015-12-24
Su Šventėmis!!!

Sveikiname visus su Šv. Kalėdom ir artėjančiais Naujais metais!!! Būkime laimingi...dabar ir visada!!!

2015-11-21
Sveikinimai!!!

Nuoširdžiai sveikiname Aikido mokyklos "Aidas" narius sėkmingai išlaikiusius egzaminus praėjusio seminaro metu. Atestacinės komisijos vadovo Marinos Karpovos, 6 danas Koinobori Dodzio, nuomone, visų lygių egzaminai buvo puikūs nežiūrint į tai, jog ir laikantys egzaminus ir asistuojantys, prieš tai atidirbo visas penkias seminaro treniruotes.

2015-10-25
Susitikimas su Bo Haeng Sunim

Lapkričio 9 dieną, LEU salėje Studentų g. 39, 18.00 val. vyks susitikimas/pokalbis su Zen vienuoliu Bo Haeng Sunim'u. Režisierius ir aktorius Kęstutis Marčiulynas daugiau nei prieš dešimt metų išvyko į Pietų Korėją praktikuoti Zen'ą. Šiuo metu gyvena Mu Sang Sa vienuolyne. Susitikimas atviras visiems.

2015-10-05
Kasmetinis atestacinis Marinos Karpovos, 6 danas Koinobori Dodzio, seminaras

Šių metų lapkričio 13 - 15 dienomis vyks atestacinis Marinos Karpovos seminaras.
Seminaro vieta: Vilnius, Viršuliškių rajonas, Ąžuolyno g. 5, sporto komplekse "Sportima"
Seminaro tvarkaraštis:
lapkr. 13 d. (penkt.) 19.30 - 20.45 val.
lapkr. 14 d. (šešt.) 10.00 - 11.15 val., 19.00 - 20.15 val.
lapkr. 15 d. (sekm.) 10.00 - 11.15 val., 18.00 - 19.15 val.
Aikido mokyklos "Aidas" nariai norintys dalyvauti seminare ar laikyti egzaminus kreipkitės į savo mokytojus dėl smulkesnės informacijos.
Registruotis į seminarą galima elektroniniu paštu info@aikido-aidas.lt
Nuotraukas iš praeito seminaro galite pasižiūrėti čia.

2015-09-25
Mokinio krepšelis skiriamas Aikido mokyklai "Aidas"

Džiugi naujiena tėveliams!!! Vilniaus miesto savivaldybė patvirtino mūsų mokyklos vaikų ugdymo programą ir nuo spalio 1 dienos skiria 15 eurų dydžio mokinio krepšelį skirtą neformaliam ugdymui. Tai yra, norintys pradėti užsiiminėti ar jau lankantys Aikido užiėmimus iki spalio 5 dienos turi pasirašyti sutartį su Aikido mokykla "Aidas". Tos sutarties pagrindu, savivaldybė skiria 15 eurų mėnesiui už vaiką, o mokykla "Aidas" atitinkamai mažina mėnesinio abonemento kainą. Sutarties reikėtų prašyti pas savo grupės instruktorius. Daugiau informacijos telefonu 861618218 Elena.

2015-09-01
Šio sezono naujiena - galimybė lankyti Aikido užsiėmimus tėveliams ir vaikams tuo pačiu metu

Nuo sekančios savaitės, jau bus galimybė atvykti į Aikido užsiėmimus kartu vaikams ir tėveliams. Lietuvos Edukologijos Universiteto patalpose, esančiose Studentų g. 39,  tuo pačiu metu, antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 18.00 valandos, bus renkami naujokai į vaikų ir suaugusių grupes. Užsiėmimai vyks skirtingose salėse. Registruokitės tel 861618218 arba rašykite info@aikido-aidas.lt

2015-09-01
Aikido Klaipėdoje ir Palangoje

Jau šiam sezonui formuojamos naujos vaikų, jaunimo ir suaugusių grupės Klaipėdoje ir Palangoje. Džiaugiamės ir linkime sėkmės. Tvarkaraštį galite pasižiūrėti čia.

2015-08-24
Artėjant naujam sezonui!!!

Džiaugiamės artėjančiu nauju sezonu ir skubame pranešti, jog užsiėmimų tvarkaraštis įsigalios suaugusių grupėse nuo rugpjūčio 31 dienos (pirmadienio), o vaikų ir jaunimo grupėse nuo rugsėjo 2 dienos (trečiadienio). Linkime visiems gerai ir turiningai užbaigti vasarą.

2015-08-13
Takeshi Kanazawa, 7 Danas, AIKIKAI Hombu Dodzio seminaras

Rugsėjo 6 - 8 dienomis Vilniuje vyks shihano Takeshi Kanazawa, 7 danas AIKIKAI Hombu Dodzio seminaras. Seminarą organizuoja LAARF. Seminaras vyks Viršuliškėse, sporto komplekse "Sportima", Ąžuolyno g. 5.
09.06 d. - 19:30 val.
09.07 d. - 11:00 val. 19.30 val.
09.08 d. - 11:00 val.; 19:30 val.

2015-07-27
Sveikinimai!!!

Sveikinu visus "Aido" narius su aštuntuoju mūsų organizacijos gimtadieniu. Per šiuos metus buvo nuveikta daug darbų, turėta džiugių, įdomių ir pamokančių akimirkų. Iš saujelės entuziastų, tiksliau 6 žmonių, mokykla pavirto nemaža organizacija turinčia savo istoriją ir tradicijas. Šiuo metu visose vaikų ir suaugusių grupėse užsiiminėja apie 400 žmonių. Dėkojame visiems "Aido" nariams už ištvermę, pozityvumą ir pasiryžimą siekti meistriškumo nelengvame Aikido kelyje.
Šia proga norėtusi pacituoti O'sensėjaus, Aikido įkūrėjo Morihėjaus Uesibos žodžius: "Nuoširdžiai praktikuokite Taikos Meną (Aikido) ir neharmoningos mintys ir veiksmai natūraliai išnyks iš jūsų gyvenimo. Turi likti vienintelis troškimas, tai noras vis daugiau ir daugiau tobulėti Kelyje."
Mokyklos vadovas Mantas Puodžiūnas

2015-07-23
Suaugusių stovykla-seminaras Pervalkoje

Paskutinį rugpjūčio savaitgalį, nuo 28 iki 30 dienos, Pervalkoje vyks suaugusių stovykla-seminaras. Stovyklą ves mokyklos vadovas Mantas Puodžiūnas, 4 Danas. Stovykloje gali dalyvauti visi nepriklausomai nuo patirties ir pasiruošimo. Daugiau informacijos apie stovyklą galite rasti čia.

2015-07-21
Užsiėmimų tvarkaraštis

Vasaros metu visos vaikų ir jaunimo grupės atostogauja ir ilsisi po daugybės įspūdžių patirtų stovyklose ir įtampos ruošiantis ir laikant Aikido egzaminus. Tvarkaraštis bus atnaujintas paskutinę rugpjūčio savaitę, o treniruotės prasidės visose salėse nuo rugsėjo 2 dienos.

2015-06-08
Pasibaigus stovyklai Pervalkoje

Kviečiame pasižiūrėti nuotraukų iš antrosios suaugusių stovyklos-seminaro Pervalkoje. Atsiliepimus galite išgirsti tiesiogiai iš dalyvių salėje arba paskaityti čia. Nuotraukas rasite čia.

2015-05-20
Seki Siodzi sihano seminaras Lenkijoje

Gegužės pradžioje "Aido" nariai dalyvavo tarptautiniame seminare Lenkijoje. Seminaro svečias buvo Aikido Hombu Dodzio sihanas Seki Siodzi, 8 danas. Kaip ir visuose seminaruose stebino meistro susitelkimas, nuoširdumas ir atvirumas. Užsiėmimai vyko puikiame sporto komplekse pritaikytame Budo praktikai. Per tris dienas įvyko aštuonios treniruotės, pirma iš kurių prasidėdavo nuo 6.30 val. Daugelis mūsų komandos narių turėjo galimybę asmeniškai pajausti tokio aukšto lygio sensėjaus technikos ypatumus. Nuotraukas iš kelionės galite pasižiūrėti čia.

Naujienų archyvas

LT EN